O nas

Firma BASTEX istnieje od 2000 roku. Zrodziła się na potrzeby krajowego i zagranicznego przemysłu lekkiego, w celu szybkiego i skutecznego docierania do klienta oraz wychodzenia na przeciw potrzebom rynku. W ciągu minionych 10 lat mocno zaznaczyliśmy swoje miejsce na rynku krajowym i zagranicznym i jako godny zaufania partner handlowy wpisaliśmy się trwale na listy kontrahentów wielu odbiorców.

Dzięki podejmowaniu trafnych decyzji zwiększyliśmy liczbę naszych klientów co razem ze stosowaniem różnorodnych rozwiązań logistycznych znacząco przyczyniło się do dynamicznego rozwoju naszej firmy. Klientom udostępniamy szeroką paletę możliwości zamawiania towarów.

Zamówienia można składać poprzez kontakt bezpośredni, telefonicznie, za pomocą faksu lub za pomocą witryny internetowej. Dla stałych odbiorców stosujemy bardzo korzystne upusty cenowe w zależności od wzajemnych uzgodnień. Dostarczane przez nas zamki posiadają odpowiednie certyfikaty świadczące o wysokiej jakości naszych wyrobów- jako jedyni w kraju posiadamy w swojej ofercie zamek metalowy z certyfikatem niepalności. Nasze zamki zostały zbadane w niemieckim Instytucie do spraw jakości PFI:

Duży asortyment towaru pozwala nam na stworzenie bardzo szerokiej oferty a własny park maszynowy produkujący taśmę suwakową na własne potrzeby czyni nas elastycznymi i otwartymi na realizację w bardzo krótkim czasie wszelkich, również nietypowych, zamówień. Nasza częsta obecność zarówno na targach krajowych jak i zagranicznych pozwala nam na obserwację trendów co następnie wykorzystujemy wzbogacając naszą ofertę.

Zapraszamy wszystkich do współpracy oraz do odwiedzenia naszy nowych i obecnych punktów sprzedaży,

gdzie czeka na Państwa wykwalifikowana kadra,która udzieli niezbędnych informacji.