Loading

Taśmy nośne

Hasło „taśma nośna" zapewne jest znane wielkiej rzeszy ludzi, jednakże nie każdy potrafi dostrzec jak duże znaczenia ma ona w przemyśle tekstylnym, odzieżowym, a nawet militarnym.

Taśma nośna to najprościej mówiąc taśma, która ma za zadanie przenoszenie rzeczy ciężkich. Musi być ona bardzo trwała i wytrzymała, a przy tym odporna na rozciąganie. Taśmy plecione produkowane są zarówno z materiałów naturalnych np. bawełna, ale także z tworzyw sztucznych np. polipropylenu.

Taśmy nośne odgrywają ogromną rolę w przemyśle odzieżowym. Po pierwsze wykorzystywane są przy produkcji toreb. Używane są najczęściej jako rączki do ich noszenia. W codziennej odzieży można zaobserwować wykorzystanie taśm nośnych jako szlufki w spodniach czy elementy zamków błyskawicznych. Zatem ich zastosowanie jest powszechne i częste.

Taśmy nośne produkowane przez lidera w tej branży - firmę Bastex są wykonane z najlepszych materiałów. Dzięki temu są solidne i odporne na zniszczenia. Dodatkowych ich atutem jest dostępność taśm w różnej szerokości i splotach. Firma Bastex oferuje ponadto innowacyjne taśmy z kordlem, które wykorzystywane są przez wielu producentów zamków metalowych i kostkowych. Zadowolenie klientów jest dla nas sprawą priorytetową.

Taśmy nośne są dostępne w różnych szerokościach oraz splotach. Dzięki własnej tkalni możemy dopasować się do Państwa potrzeb.

Atutem naszej produkcji są taśmy z kordlem. Należą one do najtrudniejszego asortymentu w produkcji tkalni. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zajęcie czołowego miejsca na rynku krajowym.Producenci stosują nasze taśmy w produkcji zamków metalowych VT-0,VT-10,VT-15 i VT-20 oraz zamków kostkowych nr 3,5,8.